Tootekood: DE1207-4.6
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DE1207-4.6
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.6uH; 9.1A; 14mΩ; 12x12x8mm; ±20%; -40÷85°C
Mounting SMD
Resistance 14mΩ
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Operating current 9.1A
Body dimensions 12x12x8mm
Inductance 4.6µH