Tootekood: DE1207-470
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DE1207-470
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 470uH; 1A; 741mΩ; 12x12x8mm; ±20%; -40÷85°C
Mounting SMD
Resistance 741mΩ
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Operating current 1A
Body dimensions 12x12x8mm
Inductance 470µH