Inductor: wire; SMD; 5.8uH; 8.6A; 16mΩ; 12x12x8mm; ±20%; -40÷85°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
DE1207-5.8
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DE1207-5,8
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 5.8uH; 8.6A; 16mΩ; 12x12x8mm; ±20%; -40÷85°C
| Mounting | SMD |
| Resistance | 16mΩ |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 8.6A |
| Body dimensions | 12x12x8mm |
| Inductance | 5.8µH |
| Type of inductor | wire |