Inductor: wire; SMD; 560uH; 950mA; 852mΩ; 12x12x8mm; ±20%; -40÷85°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
DE1207-560
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DE1207-560
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 560uH; 950mA; 852mΩ; 12x12x8mm; ±20%; -40÷85°C
| Mounting | SMD |
| Resistance | 852mΩ |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 950mA |
| Body dimensions | 12x12x8mm |
| Inductance | 560µH |
| Type of inductor | wire |