Tootekood: DE1207-680
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DE1207-680
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 680uH; 850mA; 1.13Ω; 12x12x8mm; ±20%; -40÷85°C
Mounting SMD
Resistance 1.13Ω
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Operating current 850mA
Body dimensions 12x12x8mm
Inductance 680µH