Tootekood: DE1207-82
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DE1207-82
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 82uH; 2.4A; 119mΩ; 12x12x8mm; ±20%; -40÷85°C
Mounting SMD
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Operating current 2.4A
Body dimensions 12x12x8mm
Inductance 82µH