DE1209-22
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DE1209-22
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 22uH; 5A; 39mΩ; 12x12x10mm; ±20%; -40÷85°C
| Mounting | SMD |
| Resistance | 39mΩ |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 5A |
| Body dimensions | 12x12x10mm |
| Inductance | 22µH |