Capacitor: ceramic; X1,Y1; 220pF; 400VAC; ±10%; THT; 10mm
Kordarv:
500.0
Minimum quantity:
500.0
Tootekood:
DE1B3RA221KA4BH01F
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: DE1B3RA221KA4BH01F
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; X1,Y1; 220pF; 400VAC; ±10%; THT; 10mm
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 400V AC |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±10% |
| Leads | radial |
| Terminal pitch | 10mm |
| Height | 5mm |
| Diameter | 6mm |
| Capacitance | 220pF |
| Kind of capacitor | X1, Y1 |
| Type of capacitor | ceramic |