Ceramic Suppression Capacitor, 220 pF, DE1 Series, ± 10%, X1 / Y1, 440 V, 300 V
Kordarv:
600.0
Minimum quantity:
600.0
Tootekood:
DE1B3RA221KN4AP01F
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: DE1B3RA221KN4AP01F
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Ceramic Suppression Capacitor, 220 pF, DE1 Series, ± 10%, X1 / Y1, 440 V, 300 V
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 300V AC |
| Operating temperature | -25...85°C |
| Tolerance | ±10% |
| Leads | radial |
| Terminal pitch | 10mm |
| Diameter | 6mm |
| Capacitance | 220pF |
| Kind of capacitor | X1, Y1 |
| Type of capacitor | ceramic |
| Max operating temperature | 85°C |