Capacitor: ceramic; X1,Y1; 2.2nF; 300VAC; ±20%; THT; 10mm; Ø: 9mm
Kordarv:
500.0
Minimum quantity:
500.0
Tootekood:
DE1E3RA222MJ4BP01F
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: DE1E3RA222MJ4BP01F
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; X1,Y1; 2.2nF; 300VAC; ±20%; THT; 10mm; Ø: 9mm
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 300V AC |
| Operating temperature | -25...85°C |
| Tolerance | ±20% |
| Leads | radial |
| Terminal pitch | 10mm |
| Diameter | 9mm |
| Capacitance | 2.2nF |
| Kind of capacitor | X1, Y1 |
| Type of capacitor | ceramic |