Ceramic Suppression Capacitor, 100 pF, DE2 Series, ± 10%, X1 / Y2, 440 V, 400 V
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
DE2B3SA101KA3BY02F
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: DE2B3SA101KA3BY02F
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Ceramic Suppression Capacitor, 100 pF, DE2 Series, ± 10%, X1 / Y2, 440 V, 400 V
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 400V AC |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±10% |
| Leads | radial |
| Terminal pitch | 7.5mm |
| Height | 5mm |
| Diameter | 6mm |
| Capacitance | 100pF |
| Kind of capacitor | X1/Y2 |
| Type of capacitor | ceramic |
| Max operating temperature | 85°C |