Capacitor: ceramic; X1,Y2; 100pF; 250VAC; ±10%; THT; 5mm; Ø: 6mm
Kordarv:
1500.0
Minimum quantity:
1500.0
Tootekood:
DE2B3SA101KN2AT01F
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: DE2B3SA101KN2AT01F
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; X1,Y2; 100pF; 250VAC; ±10%; THT; 5mm; Ø: 6mm
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 250V AC |
| Operating temperature | -25...85°C |
| Tolerance | ±10% |
| Leads | radial |
| Terminal pitch | 5mm |
| Diameter | 6mm |
| Capacitance | 100pF |
| Kind of capacitor | X1, Y2 |
| Type of capacitor | ceramic |