Capacitor: ceramic; 470pF; 440VAC; ±10%; THT; 7.5mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DE2B3SA471KA3BY02F
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: DE2B3SA471KA3BY02F
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; 470pF; 440VAC; ±10%; THT; 7.5mm
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 440V AC |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±10% |
| Leads | radial |
| Terminal pitch | 7.5mm |
| Height | 5mm |
| Diameter | 7mm |
| Kind of capacitor | X1/Y2 |
| Type of capacitor | ceramic |