Capacitor: ceramic; 470pF; 300VAC; ±10%; THT; 5mm; Body dim: Ø7x4mm
Kordarv:
1500.0
Minimum quantity:
1500.0
Tootekood:
DE2B3SA471KN2AT01F
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: DE2B3SA471KN2AT01F
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; 470pF; 300VAC; ±10%; THT; 5mm; Body dim: Ø7x4mm
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 300V AC |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±10% |
| Leads | radial |
| Terminal pitch | 5mm |
| Height | 4mm |
| Diameter | 7mm |
| Kind of capacitor | X1/Y2 |
| Type of capacitor | ceramic |