Ceramic Suppression Capacitor, 3300 pF, DE2 Series, ± 20%, X1 / Y2, 440 V, 400 V
Kordarv:
200.0
Minimum quantity:
200.0
Tootekood:
DE2E3SA332MA3BY02F
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: DE2E3SA332MA3BY02F
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Ceramic Suppression Capacitor, 3300 pF, DE2 Series, ± 20%, X1 / Y2, 440 V, 400 V
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 400V AC |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Leads | radial |
| Terminal pitch | 7.5mm |
| Height | 5mm |
| Body dimensions | Ø12x5mm |
| Diameter | 12mm |
| Capacitance | 3.3nF |
| Kind of capacitor | X1, Y2 |
| Type of capacitor | ceramic |
| Max operating temperature | 125°C |