Ceramic Suppression Capacitor, 3300 pF, DE2 Series, ± 20%, X1 / Y2, 300 V, 300 V
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
DE2E3SA332MN3AX02F
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: DE2E3SA332MN3AX02F
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Ceramic Suppression Capacitor, 3300 pF, DE2 Series, ± 20%, X1 / Y2, 300 V, 300 V
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 300V AC |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Kind of package | Ammo Pack |
| Leads | radial |
| Terminal pitch | 7.5mm |
| Height | 4mm |
| Diameter | 9mm |
| Capacitance | 3.3nF |
| Kind of capacitor | X1, Y2 |
| Type of capacitor | ceramic |
| Max operating temperature | 85°C |