Capacitor: ceramic; X1,Y2; 4700pF; 250VAC; ±20%; THT; 5mm; Ammo Pack
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
DE2E3SA472MN2AT01F
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: DE2E3SA472MN2AT01F
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; X1,Y2; 4700pF; 250VAC; ±20%; THT; 5mm; Ammo Pack
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 250V AC |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Kind of package | Ammo Pack |
| Leads | radial |
| Terminal pitch | 5mm |
| Height | 5mm |
| Diameter | 10mm |
| Capacitance | 4.7nF |
| Kind of capacitor | X1, Y2 |
| Type of capacitor | ceramic |