Diode: rectifying
Kordarv:
3000.0
Minimum quantity:
3000.0
Tootekood:
DE3L20U-7071
Tootja: SHINDENGEN
Tootja tootekood: DE3L20U-7071
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: rectifying
| Mounting | SMD |
| Semiconductor structure | single diode |
| Max. off-state voltage | 200V |
| Max. forward impulse current | 60A |
| Load current | 3A |
| Max. forward voltage | 980mV |
| Reverse recovery time | 35ns |
| Type of diode | rectifying |