Diode: rectifying
Kordarv:
3000.0
Minimum quantity:
3000.0
Tootekood:
DE5LC20U-7071
Tootja: SHINDENGEN
Tootja tootekood: DE5LC20U-7071
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: rectifying
| Mounting | SMD |
| Semiconductor structure | common cathode, double |
| Max. off-state voltage | 200V |
| Max. forward impulse current | 50A |
| Load current | 5A |
| Max. forward voltage | 980mV |
| Reverse recovery time | 35ns |
| Type of diode | rectifying |