Capacitor: ceramic; X1,Y2; 100pF; 300VAC; ±10%; THT; 7.5mm
Kordarv:
250.0
Minimum quantity:
250.0
Tootekood:
DE6B3KJ101KA3BE01J
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: DE6B3KJ101KA3BE01J
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; X1,Y2; 100pF; 300VAC; ±10%; THT; 7.5mm
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 300V AC |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±10% |
| Leads | radial |
| Terminal pitch | 7.5mm |
| Height | 5mm |
| Diameter | 6mm |
| Capacitance | 100pF |
| Kind of capacitor | X1, Y2 |
| Type of capacitor | ceramic |