Capacitor: ceramic; 100pF; 2kV; ±10%; THT; 5mm; Ø: 4.5mm; Series: DEB
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DEBB33D101KP2A
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: DEBB33D101KP2A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; 100pF; 2kV; ±10%; THT; 5mm; Ø: 4.5mm; Series: DEB
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 2kV |
| Operating temperature | -25...80°C |
| Tolerance | ±10% |
| Series | DEB |
| Terminal pitch | 5mm |
| Diameter | 4.5mm |
| Capacitance | 100pF |
| Type of capacitor | ceramic |