Display: e-paper; 1.5"; 152x152; Window dimensions: 27.51x27.51mm
Kordarv:
384.0
Minimum quantity:
384.0
Tootekood:
DEE 152152A-W
Tootja: DISPLAY ELEKTRONIK
Tootja tootekood: DEE 152152A-W
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Display: e-paper; 1.5"; 152x152; Window dimensions: 27.51x27.51mm
| Supply voltage | 2.2...3.7V DC |
| Colour | black/white |
| Interface | SPI |
| Dimensions | 31.8x37.32x0.07mm |
| Display resolution | 152x152 |
| Screen size | 1.5" |
| Kind of display | graphical |
| Window dimensions (H x W) | 27.51x27.51mm |
| Type of display | e-paper |