Display: e-paper; 2"; 172x72; Window dimensions: 48.16x20.16mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DEE 172072A-W
Tootja: DISPLAY ELEKTRONIK
Tootja tootekood: DEE 172072A-W
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Display: e-paper; 2"; 172x72; Window dimensions: 48.16x20.16mm
| Supply voltage | 2.4...3.3V DC |
| Colour | black/white |
| Interface | 3/4-wire SPI |
| Dimensions | 59.2x29.2mm |
| Display resolution | 172x72 |
| Screen size | 2" |
| Kind of display | graphical |
| Window dimensions (H x W) | 48.16x20.16mm |
| Type of display | e-paper |