Display: e-paper; 1.5"; 200x200; Window dimensions: 27x27mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DEE 200200B-W
Tootja: DISPLAY ELEKTRONIK
Tootja tootekood: DEE 200200B-W
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Display: e-paper; 1.5"; 200x200; Window dimensions: 27x27mm
| Supply voltage | 2.4...3.6V DC |
| Colour | black/white |
| Interface | SPI |
| Display resolution | 200x200 |
| Screen size | 1.5" |
| Kind of display | graphical |
| Window dimensions (H x W) | 27x27mm |
| Type of display | e-paper |