Display: e-paper; 4.2"; 400x300; Window dimensions: 84.8x63.6mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DEE 400300A2-W
Tootja: DISPLAY ELEKTRONIK
Tootja tootekood: DEE 400300A2-W
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Display: e-paper; 4.2"; 400x300; Window dimensions: 84.8x63.6mm
| Supply voltage | 2.4...3.7V DC |
| Colour | black/white |
| Interface | 3/4-wire SPI |
| Dimensions | 91x77x1.15mm |
| Display resolution | 400x300 |
| Screen size | 4.2" |
| Kind of display | graphical |
| Window dimensions (H x W) | 84.8x63.6mm |
| Type of display | e-paper |