Lamp: LED flood light; 230VAC; 10W; neutral white; 120°; 4000K
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DELL-FL44010C5A011
Tootja: TOSHIBA LED LIGHTING
Tootja tootekood: DELL-FL44010C5A011
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Lamp: LED flood light; 230VAC; 10W; neutral white; 120°; 4000K
| Operating voltage | 230V AC |
| Operating temperature | -20...40°C |
| IP rating | IP65 |
| Colour | neutral white |
| Enclosure material | metal |
| Body colour | black |
| Power consumption | 10W |
| Type of lamp | LED flood light |
| Colour temperature | 4000K |
| Min. colour rendering index | 80 |