Lamp: LED flood light; 230VAC; 20W; cool white; 120°; 6500K; IP65
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DELL-FLC4020C5A021
Tootja: TOSHIBA LED LIGHTING
Tootja tootekood: DELL-FLC4020C5A021
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Lamp: LED flood light; 230VAC; 20W; cool white; 120°; 6500K; IP65
| Operating voltage | 230V AC |
| Operating temperature | -20...40°C |
| IP rating | IP65 |
| Colour | cool white |
| Enclosure material | metal |
| Body colour | white |
| Power consumption | 20W |
| Type of lamp | LED flood light |
| Colour temperature | 6500K |
| Min. colour rendering index | 80 |