LED lamp; warm white; E27; 230VAC; 806lm; 8.5W; 180°; 3000K; 3pcs.
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DELS-BL348P5B0AE23
Tootja: TOSHIBA LED LIGHTING
Tootja tootekood: DELS-BL348P5B0AE23
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED lamp; warm white; E27; 230VAC; 806lm; 8.5W; 180°; 3000K; 3pcs.
| Operating voltage | 230V AC |
| Colour | warm white |
| Length | 106mm |
| Diameter | 60mm |
| Quantity in package | 3 |
| Power consumption | 8.5W |
| Type of lamp | LED lamp |
| Kind of handle | E27 |
| Colour temperature | 3000K |
| Min. colour rendering index | 80 |