LED lamp; cool white; E27; 230VAC; 1521lm; 14W; 180°; 6500K
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DELS-BLC4014B2DE51
Tootja: TOSHIBA LED LIGHTING
Tootja tootekood: DELS-BLC4014B2DE51
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED lamp; cool white; E27; 230VAC; 1521lm; 14W; 180°; 6500K
| Operating voltage | 230V AC |
| Colour | cool white |
| Diameter | 65mm |
| Power consumption | 14W |
| Type of lamp | LED lamp |
| Light source features | dimmable |
| Kind of handle | E27 |
| Colour temperature | 6500K |
| Min. colour rendering index | 80 |