LED lamp; cool white; E27; 230VAC; 470lm; 4.7W; 180°; 6500K
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DELS-BLC44P7B0AE21
Tootja: TOSHIBA LED LIGHTING
Tootja tootekood: DELS-BLC44P7B0AE21
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED lamp; cool white; E27; 230VAC; 470lm; 4.7W; 180°; 6500K
| Operating voltage | 230V AC |
| Colour | cool white |
| Length | 106mm |
| Diameter | 60mm |
| Power consumption | 4.7W |
| Type of lamp | LED lamp |
| Kind of handle | E27 |
| Colour temperature | 6500K |
| Min. colour rendering index | 80 |