LED lamp; warm white; E14; 230VAC; 470lm; 4.7W; 180°; 3000K; 3pcs.
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DELS-CD344P714AE23
Tootja: TOSHIBA LED LIGHTING
Tootja tootekood: DELS-CD344P714AE23
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED lamp; warm white; E14; 230VAC; 470lm; 4.7W; 180°; 3000K; 3pcs.
| Operating voltage | 230V AC |
| Colour | warm white |
| Length | 100mm |
| Diameter | 36.5mm |
| Quantity in package | 3 |
| Power consumption | 4.7W |
| Type of lamp | LED lamp |
| Kind of handle | E14 |
| Colour temperature | 3000K |
| Min. colour rendering index | 80 |