LED lamp; cool white; E14; 230VAC; 470lm; 5W; 240°; 6500K; CRImin: 80
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DELS-CDC400514DE51
Tootja: TOSHIBA LED LIGHTING
Tootja tootekood: DELS-CDC400514DE51
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED lamp; cool white; E14; 230VAC; 470lm; 5W; 240°; 6500K; CRImin: 80
| Operating voltage | 230V AC |
| Colour | cool white |
| Length | 104mm |
| Diameter | 35mm |
| Power consumption | 5W |
| Type of lamp | LED lamp |
| Light source features | dimmable |
| Kind of handle | E14 |
| Colour temperature | 6500K |
| Min. colour rendering index | 80 |