LED lamp; neutral white; GU10; 230VAC; 450lm; 5.5W; 38°; 4000K
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DELS-GU445P5T8AE21
Tootja: TOSHIBA LED LIGHTING
Tootja tootekood: DELS-GU445P5T8AE21
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED lamp; neutral white; GU10; 230VAC; 450lm; 5.5W; 38°; 4000K
| Operating voltage | 230V AC |
| Colour | neutral white |
| Length | 54mm |
| Diameter | 50mm |
| Power consumption | 5.5W |
| Type of lamp | LED lamp |
| Kind of handle | GU10 |
| Colour temperature | 4000K |
| Min. colour rendering index | 80 |