Display: TFT; 7"; 1024x600; Illumin: LED; Dim: 164.8x99.8x24.8mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DEM 1024600H TMH-PW-N /O
Tootja: DISPLAY ELEKTRONIK
Tootja tootekood: DEM 1024600H TMH-PW-N /O
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Display: TFT; 7"; 1024x600; Illumin: LED; Dim: 164.8x99.8x24.8mm
| Supply voltage | 4.9...5.1V DC |
| Interface | HDMI |
| Number of pins | 40 |
| Type of pin configuration | 2x20 |
| Display resolution | 1024x600 |
| Screen size | 7" |
| Kind of display | graphical |
| Backlight colour | white |
| Illumination | LED |
| Contrast | 800:1 |
| Window dimensions (H x W) | 154.2144x85.92mm |
| Kind of controller | TFP401 |
| Type of display | TFT |