Tootekood: DER0705-100
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DER0705-100
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Inductance
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 100uH; 0.5A; 0.432Ω; 7.6x7.6x5.1mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 432mΩ
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Operating current 500mA
Body dimensions 7.6x7.6x5.1mm
Inductance 100µH