Tootekood: DER0705-150
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DER0705-150
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Inductance
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 150uH; 0.4A; 0.73Ω; 7.6x7.6x5.1mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 730mΩ
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Operating current 400mA
Body dimensions 7.6x7.6x5.1mm
Inductance 150µH