Tootekood: DER0705-18
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DER0705-18
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 18uH; 1.15A; 0.102Ω; 7.6x7.6x5.1mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 102mΩ
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Operating current 1.15A
Body dimensions 7.6x7.6x5.1mm
Inductance 18µH