Tootekood: DER0705-270
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DER0705-270
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 270uH; 0.31A; 1.25Ω; 7.6x7.6x5.1mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 1.25Ω
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Operating current 310mA
Body dimensions 7.6x7.6x5.1mm