Tootekood: DER0705-4.7
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DER0705-4.7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.7uH; 1.96A; 0.039Ω; 7.6x7.6x5.1mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 39mΩ
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Operating current 1.96A
Body dimensions 7.6x7.6x5.1mm
Inductance 4.7µH