Tootekood: DER0705-470
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DER0705-470
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 470uH; 0.25A; 1.7Ω; 7.6x7.6x5.1mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 1.7Ω
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Operating current 250mA
Body dimensions 7.6x7.6x5.1mm
Inductance 470µH