Tootekood: DER0705-56
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DER0705-56
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 56uH; 0.64A; 0.306Ω; 7.6x7.6x5.1mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 306mΩ
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Operating current 640mA
Body dimensions 7.6x7.6x5.1mm
Inductance 56µH