Tootekood: DER0705-82
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DER0705-82
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 82uH; 0.57A; 0.39Ω; 7.6x7.6x5.1mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 390mΩ
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Operating current 570mA
Body dimensions 7.6x7.6x5.1mm
Inductance 82µH