Sensor: inductive; rotational speed
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DI6001
Tootja: IFM ELECTRONIC
Tootja tootekood: DI6001
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sensor: inductive; rotational speed
| Supply voltage | 10...36V DC |
| Operating temperature | -20...80°C |
| IP rating | IP67 |
| Body material | stainless steel |
| Range | 12mm |
| Output configuration | PNP / NO / NC |
| Overall length | 68mm |
| Type of sensor | inductive |
| Kind of forehead | non-embedded |