Fuse: fuse; gG; 4A; 500VAC; 500VDC; industrial; DII
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DIIGG50V4
Tootja: MERSEN
Tootja tootekood: DIIGG50V4
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; gG; 4A; 500VAC; 500VDC; industrial; DII
| Kind of fuse | industrial |
| Power dissipation | 2W |
| Current rating | 4A |
| Rated voltage | 500V DC, 500V AC |
| Fuse size | DII |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | gG |
| Breaking capacity | 50kA |