Knob; Ø: 36mm; Ext.thread: M10; 40mm; H: 23mm; steel; knurled
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DIN 464-M10-40-ZB
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: DIN 464-M10-40-ZB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Knob; Ø: 36mm; Ext.thread: M10; 40mm; H: 23mm; steel; knurled
| Body material | steel |
| Height | 23mm |
| Body colour | natural |
| Diameter | 36mm |
| Plating material | zinc |
| Thread length | 40mm |
| Type of mounting element | knob |
| External thread | M10 |
| Mechanical elements features | knurled |