Knob; Ø: 11mm; Ext.thread: M2,5; 4mm; H: 6.5mm; stainless steel
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DIN 464-M2,5-4-NI
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: DIN 464-M2,5-4-NI
Spetsifikatsioon tootele Knob; Ø: 11mm; Ext.thread: M2,5; 4mm; H: 6.5mm; stainless steel
| Body material | stainless steel |
| Height | 6.5mm |
| Body colour | natural |
| Diameter | 11mm |
| Thread length | 4mm |
| Type of mounting element | knob |
| External thread | M2,5 |
| Mechanical elements features | knurled |