Knob; Ø: 16mm; Ext.thread: M4; 25mm; H: 9.5mm; steel; knurled
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DIN 464-M4-25-ZB
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: DIN 464-M4-25-ZB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Knob; Ø: 16mm; Ext.thread: M4; 25mm; H: 9.5mm; steel; knurled
| Body material | steel |
| Height | 9.5mm |
| Body colour | natural |
| Diameter | 16mm |
| Plating material | zinc |
| Thread length | 25mm |
| Type of mounting element | knob |
| External thread | M4 |
| Mechanical elements features | knurled |