Knob; Ø: 20mm; Ext.thread: M5; 12mm; H: 11.5mm; stainless steel
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DIN 464-M5-12-NI
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: DIN 464-M5-12-NI
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Knob; Ø: 20mm; Ext.thread: M5; 12mm; H: 11.5mm; stainless steel
| Body material | stainless steel |
| Height | 11.5mm |
| Body colour | natural |
| Diameter | 20mm |
| Thread length | 12mm |
| Type of mounting element | knob |
| External thread | M5 |
| Mechanical elements features | knurled |