Knob; Ø: 30mm; Ext.thread: M8; 16mm; H: 18mm; stainless steel
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DIN 464-M8-16-NI
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: DIN 464-M8-16-NI
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Knob; Ø: 30mm; Ext.thread: M8; 16mm; H: 18mm; stainless steel
| Body material | stainless steel |
| Height | 18mm |
| Body colour | natural |
| Diameter | 30mm |
| Thread length | 16mm |
| Type of mounting element | knob |
| External thread | M8 |
| Mechanical elements features | knurled |