DJNR3015-150
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DJNR3015-150
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 15uH; Ioper: 650mA; 422mΩ; 3x3x1.5mm; ±20%
| Mounting | SMD |
| Resistance | 422mΩ |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 650mA |
| Body dimensions | 3x3x1.5mm |
| Inductance | 15µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 580mA |